Wizerunek i styl ubioru – o to dbamy

Kto planuje stroje? Jak najbardziej projektanci. Niektórzy z nich znani są na całym globie. Ubrania tych najbardziej legendarnych niestety nie są ogólnie osiągalne, sprzedawane są tylko w praktycznych domach mody lub ewentualnie robione na zamówienie a w dodatku ich cena jest właściwie niezwyczajnie wysoka. Właśnie dlatego też przeciętni ludzie zarabiający średnią krajową raczej nie decydują się na to, aby takie ubrania od projektantów nabywać, by chodzić w nich na co dzień. 

Czy zwracamy szczególną uwagę na wygląd swój lub osób, które nas otaczają? Zdecydowanie tak. W wielu przypadkach robimy to gruntownie nieświadomie oraz nawet jeżeli uważamy, że wygląd człowieka nie jest najważniejszy – patrzymy na niego. Analizujemy człowieka po tym, jak wygląda. I nie idzie tutaj o to, żeby mieć na sobie drogie, stylowe ubrania, aby ubierać się u legendarnych projektantów. Takie rozwiązania są jedynie dla tych, których na to stać. Ludzie absolutnie przeciętni, którzy nie są w stanie na ubrania ofiarować ogromnych pieniędzy powinni poszukiwać totalnie innego, nie nasyconego przepychem stylu ubierania się. A dla co niektórych z nas takie poszukiwania nie są wcale takie uciążliwe ani skomplikowane. Musimy jedynie wiedzieć, co nam się podoba, musimy potrafić oszacować jakość zdobywanych przez nas ubrań. Wybierajmy takie, jakich jakość jest dobra. A takie rzeczy wcale nie muszą być drogie. Zróbmy sobie spacer po sklepach w poszukiwaniu oryginalnych perełek ubraniowych. Jeżeli będziemy mieć szczęście nabędziemy dużo za niewiele. I na takie szanse polujemy.

Odnajdź prywatny styl ubioru

Poszukujemy własnego stylu oraz nie wiemy, jakim sposobem to zrobić? Podoba nam się wiele rzeczy lecz nie jesteśmy pewni, które do nas pasują a jakie nie? Poradźmy się stylisty. W dzisiejszych czasach niezwykle dużo osób z porad stylistów korzysta. I wcale nie są to wyłącznie aktorzy, piosenkarze lub znani celebry Ci. Chcemy wyglądać poprawnie, pragniemy mieć własny styl. Właśnie dlatego dążymy do tego, żeby nasze ubrania doskonale pasowały do nas, figury, osobowości. Styliści potrafią przyjrzeć nam się z daleka, oszacować nas z dystansem. To, jaki wyłonimy styl uzależnione jest od wielu rzeczy, nie tylko od charakteru, lecz chociażby od zawodu, jaki wykonujemy, od miejsca, w którym pracujemy. Więcej rad znajdziesz na domenie internetowej life. 

Nie obawiajmy się metamorfoz, nie bójmy się testować, sprawdzać, próbować innowacyjnych rzeczy, nowych krojów. Na takim testowaniu polega poszukiwanie osobistego stylu. A bywa, że poszukiwania stylu trwają przez wiele miesięcy a nawet lat. Dajmy sobie okazję na to, by go odnaleźć. I nie zrażajmy się modowymi wpadkami. Te zdarzają się nawet najlepszym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *